prąd w firmie
0

Prąd zmienny, a opłaty stałe

Energia elektryczna jest podstawowym źródłem zasilania w wielu zakładach produkcyjnych w Polsce. Bez niej nie byłaby możliwa także działalność większości firm usługowych i handlowych. Nie dziwi zatem fakt, że wydatki na prąd stanowią pokaźną część budżetu każdego przedsiębiorstwa, a poszukiwanie oszczędności jest jednym z priorytetów. Dobrym sposobem na obniżenie wysokości rachunków za prąd jest porównanie ofert sprzedawców energii z naszego regionu i wybór tej najtańszej.

Prąd w pakiecie

energia elektryczna w firmie
http://www.ru.all.biz/

Sprzedawcy energii elektrycznej wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów i oferują im nie tylko atrakcyjne ceny, ale również podwyższone standardy obsługi. Dzięki podpisaniu umowy pakietowej, małe i średnie przedsiębiorstwa zyskują pomoc Doradców na każdym etapie usługi, od zakończenia współpracy z dotychczasowym sprzedawcą, po załatwienie wszelkich formalności z nowym, a także później, w trakcie trwania umowy. Co ciekawe, jeśli klienci nie będą zadowoleni ze świadczonych usług lub stwierdzą, że ceny energii dla firm nie satysfakcjonują ich, w ciągu pierwszych 3 miesięcy mogą zrezygnować z umowy z EDF. Pakiet zapewnia też dostęp do infolinii, która pozwoli na przykład na kontrolowanie stanu wydatków i płatności.

Stabilna oferta dla firm

EDF logo firmy
http://edf.pl/

Wielu przedsiębiorców doceni zalety stabilnej oferty gwarantującej im stałe ceny na przyszłość. Dzięki niej możliwe będzie długofalowe planowanie wydatków na energię dla firm . Zarządzający kosztami produkcji lub kosztami prowadzenia działalności nie będą musieli obawiać się wahań cen energii na rynku, bo oferta stabilna w EDF gwarantuje stałą cenę nawet do 2018 roku. Poza tym jest ona na tyle atrakcyjna, ze pozwala na obniżenie rachunków za prąd nawet do 30 procent. Więcej o ofercie energii dla firm dowiesz się tu: http://www.edf.pl/male-i-srednie-firmy/pakiety-obslugowe/pakiet_premium

Dodaj komentarz