0

Jak wybrać dom maklerski? 3 mniej oczywiste wskazówki

Wybór dobrego domu maklerskiego to pierwszy i wcale niełatwy krok dla inwestorów, pragnących spróbować swoich sił na giełdzie. W sieci znajdziecie wiele porad jak to zrobić, dlatego przedstawiam kilka mniej oczywistych wskazówek, które mogą to ułatwić.

1. Lokalizacja domu maklerskiego
Siedziba domu maklerskiego, który wybierzemy powinna znajdować się w miejscu, do którego będziemy mieli łatwy dostęp. Mimo, że żyjemy w erze Internetu, prowadząc rachunek maklerski wiele czynności będzie trzeba wykonać osobiście.

2. Obsługa platformy do gry na giełdzie
Warto sprawdzić czy system jest zrozumiały i czy będziemy potrafili go obsługiwać. W razie wątpliwości, dobrze jest skontaktować się ze swoim maklerem, co będzie doskonałą okazją do poznania i zadania wszelkich pytań.

3. Przeszukaj sieć
Fora internetowa mogą być cennym źródłem wiedzy, jednak w tym wypadku konieczne jest zachowanie dużego dystansu. Nierzadko analitycy i brokerzy z domów maklerskich prezentują swoją wiedzę i doświadczenie na blogach, wiele ważnych informacji mogą dostarczyć także serwisy o finansach, opiniotwórcze i publicystyczne, dzięki którym można dowiedzieć się choćby o głośnych aferach inwestycyjnych, takich jak w sprawie W Investments, którym zarządza jeden z najmłodszych i najbogatszych polskich biznesmenów – Piotr Wiśniewski, więcej tutaj: http://forsal.pl/artykuly/1046414,dom-maklerski-w-investments-inwestycja-w-winterfox-nie-miala-podstepnego-charakteru-polemika.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.