0

Nie tylko dieta – sprzęty kuchenne, które pomogą dbać o zdrowie

Zdrowe nawyki żywieniowe to dość ogólne pojęcie, pod którym kryje się znacznie więcej niż kupowanie ekologicznych produktów spożywczych, unikanie konserwantów czy picie 2 litrów wody mineralnej. W dużej mierze to także odpowiedni sposób gotowania.

Jedzenie warzyw i owoców, ograniczenie soli i cukru, unikanie sztucznych substancji dodawanych do żywności – to tylko niektóre z listy zasad zdrowego żywienia. O prawidłowych nawykach żywieniowych jest dziś na tyle głośno, że znają je nawet ci, którzy na co dzień nie zgłębiają tajników wiedzy dietetycznej. Warto jednak pamiętać, że zdrowe odżywianie to nie tylko spożywanie określonych produktów, ale także sposób ich przygotowania i spożywania. Wbrew pozorom zdrowe gotowanie nie będzie kosztować wiele czasu i energii, o ile zaopatrzymy się w odpowiedni sprzęt, przede wszystkim dobre garnki i patelnie.

Philipiak
fot. philipikasalony.pl

Dobrej jakości garnki pozwolą szybko przyrządzić lekkostrawne posiłki bez użycia tłuszczu i wody, nie będą wydzielać szkodliwych substancji ani wywoływać reakcji alergicznych. Tymi właściwościami odznaczają się garnki Philipiak, które od lat są wysoko cenione zarówno przez ekspertów, jak i amatorów zdrowego odżywiania. Co jeszcze warto mieć w swojej kuchni, aby zdrowe odżywianie było łatwe, szybkie, a na dłuższą metę bardziej opłacalne niż kupowanie ekologicznej żywności w sklepach?

Parowar

Sokowirówka

Waga kuchenna

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.